12 týždňový transformačný program pre ženy

BODY Energy Club a. s.

prevádzok: 1
IČO: 45271151Telefonický kontakt: +421 911 357 028Web stránka firmy: www.body.sk
BODY Energy Club a. s.BODY ENERGY CLUB Bratislava

Fitness & Cardio zóna je tu na budovanie kondície, naberanie svalovej hmoty a spevnenie celého tela. Ženy cvičenie častejšie zameriavajú na tvarovanie postavy a redukciu telesnej hmotnosti, muži na rast svalovej hmoty a vyrysovanie postavy.

Vo Fitness zóne s rozlohou 700 m2 si môžeš vybrať, či budeš cvičiť sám alebo pod vedením inštruktora alebo osobného trénera na niektorom z viac než 70-tich strojov s dokonalou biomechanikou pohybu. Máme stroje značky Technogym, Star Trac a novinku posilňovacích cvičení – Kinesis, umožňujúce pohyb v 3D pre maximálny efekt posilňovania. Cardio zóna u nás má 500 m2, čím je najväčšou na Slovensku, a vybrať si môžeš z 59-tich cardio strojov. Naši tréneri neustále sledujú najnovšie trendy a novinky vo svete posilňovania, aby bolo cvičenie s nimi čo najefektívnejšie.

Aerobic a Spinning pomáha budovať kondíciu a pohyblivosť zábavnou a nenútenou formou. Spoločne dosiahneme ladnejšie a precíznejšie pohyby, nabijeme sa energiou, vyplavíme endorfíny a popritom priebežne celé telo spevnie. Na výber je až 28 druhov cvičení pod vedením 35 profesionálnych cvičiteľov.

Body & Mind sekcia ti pomôže nájsť vnútornú rovnováhu, zrelaxovať po náročnom dni a načerpať novú energiu. Spoločne nájdeme pokoj duše aj vzpruženie tela.

Pool & Wellness zóna je miestom pokoja a oddychu v dnešnom hektickom svete. Čaká ťa tu 20 m bazén s možnosťou profesionálne vedených plaveckých tréningov. A po hodine plávania je čas na relax, stačí si vybrať – k dispozícií máme vírivú vaňu s výhľadom na Bratislavu, 3 rôzne sauny a Pool bar.

Doplnkové služby sú zamerané na zvyšovanie komfortu našich členov a udržiavanie ich produktivity aj v čase, ktorý trávia u nás.

Kurzy sú ďalším produktom, ktorý ponúkame našim klientom. Sú to pravidelné lekcie vedené profesionálmi a v tejto sekcii nájdeš ponuku všetkých aktuálne prebiehajúcich kurzov.

Zoznam prevádzok firmy - otváracie hodiny:

stránka 1
Adresa
Kontakt
Otváracie hodiny
 
+421 911 357 028
Práve otvorené, 6:00 - 23:00
BODY Energy Club a. s.
Výživové doplnky - ESHOP - Internetový obchod

ČASOPIS

PARTNERI

Máte záujem o reklamu na tomto mieste?
Nenašli ste svoje obľúbené Fitness zoznam? Skúste nové vyhľadávanie, alebo nám napíšte